eventy firmowe
Restauracja MiniBrowar Majer daje szerokie możliwości organizacji wszelkich przyjęć o charakterze biznesowym. Zgodnie z Państwa upodobaniami zorganizujemy uroczystą kolację biznesową, jak i wystawny bankiet.

Na potrzeby przyjęć firmowych przygotowujemy indywidualnie skomponowane menu, aranżujemy odpowiednio wnętrza sal, dobieramy dekoracje oraz zapewniamy dodatkowe atrakcje wedle życzeń naszych Gości.

Podczas tego typu wydarzeń z chęcią dzielimy się piwowarską pasją i wprowadzamy Gości w tajniki warzenia piwa, organizując wycieczki po wnętrzach browaru.
Oferujemy także uroczyste odbicie beczki oraz oryginalne prezenty w formie eleganckich paczek z butelkami piwa Majer z indywidualnie zaprojektowanymi na potrzeby spotkania etykietami.
Dysponujemy dwiema eleganckimi salami konferencyjno-bankietowymi o łącznej powierzchni 198 m², unikatowym wystroju i szerokich możliwościach aranżacyjnych.
W stylowej, niesztampowej przestrzeni i w wyjątkowej atmosferze organizujemy eventy firmowe, w których może brać udział do 160 osób.
Z chęcią oprowadzimy Państwa po naszych salach i odpowiemy na wszelkie pytania.
Zapraszamy na spotkanie.
kontakt
Lokalizacja Mini Browar Majer
instagram
Mini Browar Majer
top srcoll